października 11, 2017

PREMIERA - AGATA PRZYBYŁEK - "BĄDŹ PRZY MNIE ZAWSZE"

Jeszcze nie tak dawno cieszyliśmy się z premiery "Małżeństwa z odzysku", a już od dzisiaj możemy znów podziwiać kolejną, najnowszą książkę Agaty Przybyłek Wydawnictwa Czwarta Strona - "Bądź przy mnie zawsze"
Tym razem autorka zaprasza nas na wieś ...
Laura, świeżo upieczona absolwentka psychologii, poznaje chłopaka ze wsi. Alek prowadzi odziedziczone po rodzicach gospodarstwo rolne. Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wzajemna sympatia bardzo szybko przeradza się w głę
bsze uczucie. Ona, zdolna i ambitna, ma przed sobą wyjazd na zagraniczny doktorat. On, prostolinijny i wielkoduszny, nie zamierza zostawić spuścizny po nieżyjących rodzicach. Czy łączące ich uczucie będzie w stanie przetrwać rozłąkę?
Róża, urocza starsza pani, po latach emigracji powraca do ojczyzny. Z braku innej możliwości zatrzymuje się w domu u nieznajomej rodziny. Chociaż Róża nie znajduje porozumienia z właścicielką, jej wielką sympatię zyskuje nastoletni syn kobiety. Rodząca się między nimi nić porozumienia sprawia, że staruszka postanawia pierwszy raz w życiu opowiedzieć komuś swoją historię. Jest to opowieść o stracie, bólu i cierpieniu, ale także o ponadczasowej miłości przezwyciężającej nawet śmierć.
Jak splotą się te dwie historie? Czy to, co zdarzyło się kiedyś, może w jakikolwiek sposób wpłynąć na gnającą do przodu przyszłość?
/źródło opisu i zdjęcia książek: www.czwartastrona.pl /
Już dziś dajcie się zauroczyć tą piękną historią.
Z okazji premiery mam dla Was plakat, który stanowi jednocześnie "ściągawkę" z dotychczas wydanych książek Agaty Przybyłek. Kto jeszcze nie poznał jej twórczości, może to nadrobić.


https://www.facebook.com/przybylekagata/?ref=br_rs

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Wioska kłamców" - Hanna Greń [PRZEDPREMIEROWO]

- Zwierzęta zawsze śmierdzą - burknął. Wyczuła w jego głosie pogardę, - Jedne mniej, inne więcej, ale śmierdzą wszystkie. Ludzie też, ...

Copyright © 2016 NIEnaczytana , Blogger