października 31, 2017

"PRZEPYTYWAJKA" - K.C.HIDDENSTORM

Czy wiecie, że blogerzy polecają książki nie tylko czytelnikom, ale również sobie nawzajem ? I w tym przypadku tak właśnie było.
Chociaż "PRZEPYTYWAJKA" kojarzyć Wam się może z premierą, to tym razem mam dla Was niepremierową wersję.
A to wszystko za sprawą Darii z Kraina Książką Zwana, która zwróciła moją uwagę na tę autorkę.
A jako, że NIEnaczytana lubi odkrywać nowe, ciekawe pozycje wydawnicze, to postanowiłam bliżej poznać K. C. Hiddenstorm .
To autorka szeroko pojętej fantastyki. Zadebiutowała w 2016 roku powieścią fantastyczną "Władczyni Mroku".
W czerwcu tego roku wydała koleją książkę pt. "Po złej stronie lustra":
"Lisa Johnson ma wszystko, o czym marzą przeciętni ludzie: urodę, sławę, bogactwo. Sielanka jednak kończy się w dniu, w którym ulega tajemniczemu wypadkowi na planie swojego najnowszego filmu. Po wyjściu ze szpitala doświadcza coraz częstszych omdleń oraz szeregu innych dolegliwości... jak choćby wizyt w alternatywnej rzeczywistości. Jawa i sen zaczynają zacierać się coraz bardziej, a ona z przerażeniem uświadamia sobie, że zaczyna balansować na krawędzi obłędu. Podczas jednej z wizyt w równoległej rzeczywistości Lisa poznaje demoniczną Kobietę w Bieli, która składa jej propozycję nie do odrzucenia..."
/źródło opisu książki: e-bookowo.pl/
------------------------------------------------
Wszystkich miłośników gatunku oraz takich jak ja - ciekawych, zapraszam do lektury książek autorki, której dziękuję za udział w NIEnaczytanej "PRZEPYTYWAJCE".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Wioska kłamców" - Hanna Greń [PRZEDPREMIEROWO]

- Zwierzęta zawsze śmierdzą - burknął. Wyczuła w jego głosie pogardę, - Jedne mniej, inne więcej, ale śmierdzą wszystkie. Ludzie też, ...

Copyright © 2016 NIEnaczytana , Blogger