"PRZEPYTYWAJKA" - GABRIELA GARGAŚ

"Zanim wstanie dla nas słońce" Gabrieli Gargaś Wydawnictwo FILIA to kontynuacja powieści "Taka jak ty" i chociaż książki do siebie nawiązują, to przedstawiają zupełnie inną historię i można je czytać osobno.
"Opowiem Ci moją historię. Ale proszę, nie oceniaj mnie. Wiem, co zrobiłam, jednak nie mogę cofnąć czasu.
Stefania jest położną, która kocha swoją pracę. Zawodowe zajęcia angażują ją na tyle mocno, że nawet nie zauważa, kiedy mąż i córka oddalają się od niej. Ona sama z kolei coraz bardziej zbliża się do doktora Wojdara. Romans z lekarzem uruchamia lawinę złych wydarzeń.
Gdy córka Stefanii, Liwia, dowiaduje się o romansie matki, wpada we wściekłość i wyjeżdża na wieś. Tam spotyka Filipa, z którym zachodzi w ciążę. Życie Liwii diametralnie się zmienia, a w trudnych chwilach wspiera ją matka. Asystuje przy porodzie córki, popełnia jednak kardynalny błąd, który zaważy na życiu wielu osób…
Niekiedy miłość opowiada nam swoją własną, smutną historię, a płomienny romans, który miał przynieść odmianę, okazuje się iluzją.
Jednak za popełnione błędy trzeba zapłacić i choć czasu nie można cofnąć, to jednak przy odrobinie dobrej woli losowi można nadać nowy bieg.
Bo przecież na szczęście nigdy nie jest za późno."
/źródło opisu: http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/224/

Zapraszam Was na "PRZEPYTYWAJKĘ" z Gabrielą Gargaś, której bardzo dziękuję za udział w NIEnaczytanym "mini-wywiadzie".
Ja już nie mogę
się doczekać kiedy zagłębię się w lekturze kolejnej książki tej autorki i wiem na pewno, że będzie to prawdziwa "emocjonalna uczta".

Komentarze

instagram

Copyright © NIEnaczytana