#nienaczytanyrok - wyzwanie czytelnicze

  

W 2021 zapraszam Was do udziału w wyzwaniu czytelniczym na Facebooku pod nazwą #nienaczytanyrok.
W każdym miesiącu będziecie mieli szansę na zdobycie nagrody głównej, którą będzie... BON PODARUNKOWY do jednej z księgarni internetowych na kwotę 50 zł!

Na początku każdego miesiąca pojawi się temat przewodni. Może dotyczyć on książek jakiegoś autora, motywu w książce, a nawet...koloru okładki. Waszym zadaniem będzie czytanie książek z danej kategorii przez cały miesiąc i wrzucanie przeczytanej pozycji na swój profil na FB z oznaczeniem profilu NIEnaczytana oraz hashtagiem #nienaczytanyrok. Nie musicie pisać długich opinii, wystarczy zdjęcie książki (okładka z internetu) i kilka słów na jej temat: co wam się podobało, dlaczego warto lub nie warto po nią sięgnąć. WAŻNE - post musi być publiczny, abym mogła go zobaczyć! 

Ale UWAGA‼️ Osoby, które będą pisały dłuższe opinie i wrzucały je w komentarzu pod postem z motywem przewodnim danego miesiąca, będą miały okazję na zdobycie nagrody za najlepszą recenzję miesiąca, a będzie nią dowolna,wybrana przez siebie książka. Ilość opinii nieograniczona.

Zwycięzcę wybiorę spośród najbardziej zaangażowanych osób. Od razu zaznaczam, że nie ilość będzie głównym wyznacznikiem. Nie chciałabym, aby było to tylko sztuczne wrzucanie książek przeczytanych wcześniej, które pasują do kategorii. W wyzwaniu będą brane pod uwagę tylko te opinie, które pojawią się po ogłoszeniu motywu wiodącego na dany miesiąc. Możecie zaprosić do zabawy znajomych, wykazać się ciekawym zdjęciem itp. Mile widziana będzie także aktywność na mojej stronie na Facebooku. Jednym słowem - wszystko ma znaczenie. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa oraz czytanie książek! 
 
Sponsorem nagród jest Organizator. Udział w wyzwaniu jest dobrowolny. Uczestnik musi być osobą pełnoletnią, a jego wpisy nie mogą być kopią czyjejś pracy (zarówno opinia, jak i zdjęcie książki). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie przepisów dotyczących prawa autorskiego. W przypadku stwierdzenia złamania przepisów Uczestnik taki zostanie zdyskwalifikowany. Biorąc udział w wyzwaniu Uczestnik zgadza się na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do ogłoszenia wyników oraz wysyłki nagrody. Administratorem danych jest właścicielka bloga NIEnaczytana. Szczegóły na blogu w zakładce dotyczącej RODO. 

W wyzwaniu będą brane pod uwagę wyłącznie opinie i aktywność osób należących do grona fanów profilu NIEnaczytana na FB.

O wyborze zwycięzcy decyduje organizator - NIEnaczytana.Uczestnik, który wygrał w danym miesiącu nagrodę główną lub nagrodę za recenzję, nadal może brać udział w wyzwaniu w kolejnych miesiącach.
W razie braku zainteresowania wyzwaniem Organizator dopuszcza jego zniesienie w następnych miesiącach.

Komentarze

instagram

Copyright © NIEnaczytana