"PRZEPYTYWAJKA" - HANNA GREŃ

Dziś premierę ma nowa książka Hanny Greń pt. "Światełko w tunelu. Polowanie na Pliszkę".  "Spotkali się w miejscu, gdzie przedpokój stykał się z pokojem lub − innymi słowy − na linii oddzielającej pokój od przedpokoju, i wiedzieli, że tylko od nich zależy, którą wersję wybiorą.
Po ostatnich tragicznych wydarzeniach Gerard jest przekonany, że bezpowrotnie utracił to, co było dla niego najważniejsze. Po Kornelii pozostał mu jedynie maleńki kot, którego kobieta zostawiła pod jego opieką przed ich ostatnim rozstaniem.
Okazuje się jednak, że ciało znalezione w domu Pliszki po pożarze należy do kogoś innego. Gdzie zatem podziała się Kornelia i dlaczego nie daje znaku życia? Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy komisarz dowiaduje się, że jego koledzy stawiają Kornelii absurdalne – jego zdaniem – zarzuty. Mężczyzna rzuca na szalę całą swoją zawodową przyszłość, żeby udowodnić, że podejrzewana przez policję kobieta jest niewinna. Jednak żeby to zrobić, trzeba ją najpierw odnaleźć. Rozpoczyna się polowanie na Pliszkę." /www.replika.eu/
 
Autorce dziękuję za udział w moim mini-wywiadzie, a Was zapraszam do lektury kontynuacji losów Pliszki. Ta książka to absolutny 'must have' każdego miłośnika kryminału obyczajowego. 

Komentarze

instagram

Copyright © NIEnaczytana