"PRZEPYTYWAJKA" - LAYLA WHELDON

Dziś premiera "Dance, Sing, Love. Miłosny układ" Layli Wheldon. Z tej okazji autorka, pisząca pod pseudonimem, Sandra Sotomska, przyjęła moje zaproszenie do "PRZEPYTYWAJKI".
Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie kwiaty lubi, czy woli książki w wersji papierowej czy e-booki - odpowiedź na te i kilka innych pytań znajdziecie w "PRZEPYTYWAJCE".
Książka "Dance.Sing.Love.Miłosny układ" to debiutancka książka Layli Wheldon, która na wattpad.com zdobyła Numer 1 w kategorii Romans i zyskała ponad 2 miliony odsłon.
"Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki.James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich.Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii?
Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból.
Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów. Po prostu dance & sing & love!
'' Co to jest miłość? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca...''
Wszystkich miłośników tańca i nie tylko zapraszam do lektury książki. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się coś więcej odsyłam do strony na FB: Dance, Sing, Love oraz do grupy fanów autorki: https://web.facebook.com/groups/1462338737134397/
Sandrze dziękuję za udział, a Wam życzę miłych wrażeń podczas czytania! 

Komentarze

instagram

Copyright © NIEnaczytana