"Większy niż trzmiel" - Joseph Kuefler

 

Nasza miłość jest mała, ale duża zarazem”. 

Czuła opowieść przypominająca o bezwarunkowej rodzicielskiej miłości – w zachwycającej oprawie graficznej stworzonej przez uznanego autora i ilustratora "Koparki i kwiatu" oraz "Władców podwórka".

 

Czasami minimum słów niesie ze sobą maksimum treści. Czasami proste słowa potrafią dotrzeć tam, gdzie nie sięga wydźwięk nawet najciekawszych powieści. I taka właśnie jest niepozorna książeczka „Większy niż trzmiel”. Skierowana do najmłodszych czytelników, a po jej przeczytaniu miałam łzy w oczach… Jak można w kilku fraz wyrazić bezgraniczną miłość matki do dziecka? Joseph Kuefler doskonale pokazał, że jest to wykonalne. Bo słowa płynące z serca, choćby najprostsze, są najpiękniejsze. Piękna — tak śmiało mogę powiedzieć o tej opowieści, która nie tylko jest swego rodzaju listem o miłości, ale jednocześnie niewyszukanym w swym przekazie zachwytem nad światem natury, który choć ogromny, nie jest większy niż rodzicielskie uczucie. Bo to jest trwałe i bezkresne niczym wody oceanu. Nie sposób nie wspomnieć również o ślicznych ilustracjach, które doskonale uzupełniają treść książeczki.


Polecam Wam serdecznie. Myślę, że to idealny prezent — taki książkowy zapis traktujący o wyjątkowości matczynej miłości. 

Książkę można zamówić tutaj: KLIK

 
 
 
[współpraca reklamowa/ barter Wydawnictwo Frajda]

 

Komentarze

instagram

Copyright © NIEnaczytana