Masza i Niedźwiedź. Czytanka dla malucha

Tej dziewczynki nie trzeba chyba przedstawiać mamom małych wielbicielek bajek? "Masza i Niedźwiedź" to telewizyjna seria przygód niesfornej dziewczynki oraz misia, którzy przeżywają szereg przygód w jego leśnym domku. 

W tej historyjce poznajemy świnkę, która bardzo lubi kolekcjonować. W oczy wpada jej liść, który niefortunnie ląduje w pokoju Maszy. To nie powstrzyma jednak zwierzątka i postanawia mimo wszystko go zdobyć. Ukryta w poduszce dziewczynki, wybiera się w podróż do lasu, gdzie wzięta za ducha napędzi niezłego strachu pozostałym zwierzakom. Czy śwince uda się dopiąć swego i zdobyć liść do zielnika?
Książeczka o przygodach Maszy jest zabawną opowieścią, która zaprasza małego czytelnika do świata zwierząt. Pod przykrywką 'bajkowej otoczki' pokazuje, że przyjaźń między człowiekiem, a zwierzakiem jest możliwa, nawet jeśli jest to, bądź co bądź, dzika "bestia".  Historia o śwince zawiera w sobie wiele humoru oraz odrobinę strachu, dlatego na pewno dziecko podczas czytania nie będzie się nudziło.

"Czytanka dla malucha" to seria książeczek, w których najmłodsi czytelnicy odnajdą swoich ulubionych bohaterów ze znanych kreskówek. Uczą, bawią i są doskonałą alternatywą dla telewizyjnych bajek. Twarde strony sprawiają, że książeczki posłużą maluchom na długo i nie straszny im będzie żaden wypadek przy zabawie. Polecam!

 Książkę możecie zamówić tutaj:
  

Ze egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu EGMONT.
https://egmont.pl/


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram

Copyright © NIEnaczytana