czerwca 01, 2018

REAL. KRÓLEWSKA DRUŻYNA - MARCIN KALITA

Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Realu Madryt. Trafiła w ręce zarówno mojego syna, jak i męża, który mimo, iż na co dzień nie jest fanem tego zespołu, jako znawca i miłośnik piłki nożnej, wypowiadał się o niej w samych superlatywach. Jego zdaniem książka kładzie nacisk na podkreślenie faktu, iż opowiada o drużynie wyjątkowej. O dumnym zespole, od którego zaczęło się wszystko co związane jest z piłką klubową. 
Autor przeprowadza czytelnika przez historię Realu Madryt, nie tylko z punktu widzenia zapalonego kibica, ale także kogoś, kto może zobaczyć w klubie piłkarskim niezwykły fenomen.
Aspekt polityczny, historyczny, czy emocjonalny jest wyraźnie widoczny we wspomnieniach czołowych piłkarzy klubu - od Santiago Bernabeu, aż do Cristiano Ronaldo. 

Książka opowiada o rozwoju klubu, o rozgrywkach europejskich, o tym jak tworzyła się legenda Realu. Opisuje także kwestię rywalizacji pomiędzy królewską drużyną, a rejonami kraju Basków i katalońską Barceloną.

Podsumowując:

Książka "Real. Królewska drużyna" to idealny prezent dla fana piłki nożnej, zwłaszcza tego zespołu. To podróż w czasie i mnóstwo ciekawych faktów z życia zespołu. Napisana językiem przyjaznym dla młodego człowieka, pełna pięknych zdjęć i ilustracji, stanowi doskonałą rozrywkę dla ojca i syna. 

Książkę możecie zamówić tutaj ➡ "Real. Królewska drużyna"


Tytuł: "Real. Królewska drużyna" Liczba stron: 162
Autor:
Marcin Kalita

 
Ze egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu EGMONT.
https://egmont.pl/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Wioska kłamców" - Hanna Greń [PRZEDPREMIEROWO]

- Zwierzęta zawsze śmierdzą - burknął. Wyczuła w jego głosie pogardę, - Jedne mniej, inne więcej, ale śmierdzą wszystkie. Ludzie też, ...

Copyright © 2016 NIEnaczytana , Blogger