listopada 05, 2017

"KARTKA Z PRZEPIŚNIKA" - AGNIESZKA LIS

Przyszedł czas na kolejną odsłonę "KARTKI Z PRZEPIŚNIKA czyli autorzy polecają".
Skoro jesteśmy przy niedzielnym obiedzie, to mam dla Was pierwszą część i przepis na "szybki proszony obiad – łatwo, sprawnie, każdy potrafi błysnąć" - by Agnieszka Lis!
Dzisiaj przystawka, ale nie martwcie się, będzie ciąg dalszy.

Agnieszka Lis - pisarka, felietonistka, nauczyciel muzyki. Z wykształcenia pianistka i dziennikarka.
Wydała cztery powieści: „Jutro będzie normalnie”, „Samotność we dwoje”, „Pozytywka” oraz "Karuzela". Niedawno ukazało się wznowienie dwóch pierwszych z nich.
Jest autorką cyklu bajek dla dzieci, które wygrały ogólnopolski konkurs „Na Dobrą Powieść”. Systematycznie czyta te bajki dzieciom w zaprzyjaźnionym przedszkolu. Jest laureatką konkursu literackiego na najlepsze kobiece opowiadanie erotyczne. Nagrodzone opowiadanie „Płomień cedru” zostało wydane z antologii „Rozkoszne”. Napisała także zbeletryzowaną historię muzyki dla dzieci. Jej teksty ukazały się w kilku antologiach wydanych przez Stowarzyszenie Autorów Polskich. Fragment jej powieści został wykorzystany przez autorów poradnika pisarskiego „Po bandzie, czyli jak napisać potencjalny bestseller”.
Jeśli chceccie dowiedzieć się czegoś więcej o autorce, to zapraszam Was na jej stronę na facebooku: https://www.facebook.com/Agnieszka.Lis.Pisarka/ oraz do grupy fanów autorki: https://www.facebook.com/groups/232591423844651/
DZIĘKUJE za udział w cyklu :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

"To będzie nasza tajemnica" - Karolina Wójciak - PRZEDPREMIEROWO [patronat medialny NIEnaczytana]

W życiu każdego człowieka pojawia się taki moment,  w którym przychodzi mu zapłacić za to, jaki jest". Kolejna książka autork...

Copyright © 2016 NIEnaczytana , Blogger