maja 26, 2018

Czytam sobie - Lewy, gola! [POZIOM 1]


Jeśli macie w domu wielbiciela piłki nożnej, który niechętnie sięga po książki, to ta pozycja jest dla was. O serii Czytam sobie pisałam TUTAJ. Najważniejsze, że „Czytam sobie” z poziomu pierwszego pomaga początkującym czytelnikom w lekturze.  
Tym razem dziecko ma okazję stać się uczestnikiem meczu, w którym główną rolę odegra ulubieniec wielu chłopców - Robert Lewandowski.
Przenosimy się na stadion i stajemy się świadkami kolejnego wielkiego meczu, a nasz mały czytelnik może samodzielnie przekonać się o jego wynikach. Oczywiście dla najbardziej wytrwałych przewidziano nagrodę. 
Na końcu książeczki dziecko wybiera naklejkę, którą udekoruje DYPLOM SUKCESU. Dodatkowo czekają na niego pytania - zagadki, na które może odpowiedzieć, aby sprawdzić czy przeczytało książeczkę ze zrozumieniem. 

Podsumowując:

Zastanawiacie się jak połączyć miłość do piłki nożnej oraz radość z czytania? To już nie musicie. Ćwiczenie przez zabawę i poświęcenie czasu na pasję - czego można chcieć więcej? 
Książkę możecie zamówić tutaj ➡ "Lewy, gola!"


Tytuł: " Lewy, gola!" Liczba stron: 32
Autor: Rafał Witek Ilustracje: Agnieszka SurmaZe egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu EGMONT.
https://egmont.pl/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Smartfonowe dzieciaki" - Julianna Miner - patronat medialny NIEnaczytana [PREMIEROWO]

Masa dorosłych, wliczając w to rodziców, nadużywa mediów społecznościowych i samych telefonów. Tak jak palenie u rodziców jest wskazówką...

Copyright © 2016 NIEnaczytana , Blogger