AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA, MOJE PIERWSZE 100 SŁÓW

Jeśli macie w domu małego "czytelnika" w wieku 2 latka plus, to koniecznie zaopatrzcie go w te książeczki! Mój Leoś je uwielbia, do tego stopnia, że nie ma dnia, aby do nich nie zajrzał. A co najfajniejsze jest na tyle samoobsługowa, że nie potrzebuje, a nawet nie chce mojego udziału w zabawie. 
Z serii "Akademia mądrego dziecka, moje pierwsze 100 słów" mamy (póki co) dwie książeczki i o nich chciałabym wam trochę opowiedzieć.

"Moje pierwsze 100 słów na wsi"

Książeczka przenosi malucha na farmę. Będzie miał okazję odkryć wiele tajemnic związanych z pracą i życiem w gospodarstwie. Dzięki okienkom pozna zwierzaki, które żyją na wsi, dowie się jakie maszyny wykorzystywane są przez rolników, jakie uprawy można spotkać na różnych kontynentach, czy skąd pochodzą poszczególne produkty.

"Moje pierwsze 100 pojazdów"

To coś co przypadnie do gustu małemu miłośnikowi motoryzacji. Idealna pozycja dla chłopców, którzy są ciekawi i chętnie dowiedzą się czegoś na temat różnych pojazdów. Dzięki niej maluch pozna przeciwieństwa, dowie się czym poruszają się strażacy, policjanci, czy ratownicy medyczni. Książeczka zawiera także kilka zagadek dzięki którym nauczy się on rozpoznawać kolory, czy liczyć koła w poszczególnych samochodach. 

Podsumowując:

Książeczki z cyklu: "Moje pierwsze..." to super propozycja dla najmłodszych odkrywców zagadek i ciekawostek. Uczą i rozwijają w dziecku wiele umiejętności. Osobiście jestem nimi zachwycona, a z wiarygodnego źródła wiem, że sam święty Mikołaj przyniesie Leosiowi kolejną książeczkę z tej serii 6 grudnia. Bardzo ją wam polecam! Każdy z tytułów to edukacyjny, kartonowy boardbook z okienkami, do którego dziecko będzie wielokrotnie wracać. 

Książeczki możecie zamówić tutaj:
 

Ze egzemplarze do recenzji dziękuję Wydawnictwu EGMONT.

https://egmont.pl/

Komentarze

  1. Bardzo lubię takie edukacyjne książeczki dla dzieci. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja mała taką książeczkę wprost uwielbiała!

    OdpowiedzUsuń
  3. Zaopatrze się w takie cudowności , może jeszcze nie teraz, bo Ignaś ma w styczniu dopiero rok, ale na przyszłe święta jako prezent będzie ok ☺️ Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

Copyright © NIEnaczytana